Vítězství v Poháru Českého rozhlasu

V úterý 14.5. se konalo okresní kolo 6. a 7. tříd Poháru rozhlasu, kterého se letos účastnilo 10 chlapeckých a 11 dívčích týmů. Soutěž odstartovala štafetou 4x 60 m, na to navázaly sprinty na 60 m a soutěže v hodu míčkem, skoku vysokém a skoku do dálky. Sportovní den byl zakončen vytrvalostními běhy na 600 a 1000 m.

Kluci nezaváhali a jasně obhájili prvenství z minulého roku, přičemž nejvíce bodujícím sportovcem byl David Stránský s 1538 body. Holky se nevzdaly a obsadily 8. místo. Všichni naši závodníci a závodnice ukázali nejen své atletické dovednosti, ale i týmový duch a soutěživost, na kterou jsme hrdí.

Sportovci:

Chlapci: David Stránský, Ondřej Mádl, Filip Mádl, Filip Gamba, Teodor Resl, Vojtěch Jakubík, Samuel Daněk, Jakub Rastočný.

Dívky: Sofie Dugová, Alice Benešová, Stella Růžková, Veronika Šilarová, Tereza Chýlová, Kateřina Holá, Karolína Benešová.