• 603 887 667
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Stolní tenis

SKST Liberec

ZŠ Vrchlického je přímo napojena na specializovanou hernu na stolní tenis. Zde funguje jeden z největších klubů v České republice - SKST Liberec a KMST Liberec, který se soustředí převážně na mládež. Oba kluby spolu úzce spolupracují.

Žáci naší školy tak hernu využívají při hodinách tělesné výchovy. Rovněž se přímo nabízí propojení školy a sportovního klubu, kdy děti mohou navštěvovat kroužky stolního tenisu a vše mají v jednom místě. Tréninky často časově navazují na výuku.

Děti se mohou přihlásit:

a) přímo do klubu - Možné od 1. třídy. Tréninky jsou rozděleny do skupin dle výkonnosti a věku. Začátečníci trénují 2x – 3x týdně. Příspěvky 2.500,-Kč za pololetí. Děti se později účastní turnajů, soustředění apod. Je možné si nezávazně vyzkoušet několik tréninků. Kontakt Daniel Brumlich, kmstliberec@seznam.cz, 739 472 062.

b) do školního kroužku - Určen pro děti z 1. – 5. třídy s panem J. Masákem a pro 2. stupeň s panem M. Jahodou, vždy 1x týdně. Příspěvky 500,-Kč za pololetí. Vhodné pro začínající hráče, kteří chtějí hrát stolní tenis pouze rekreačně. Z kroužku je možnost přestoupit přímo do klubu. Kroužky jsou vypsány vždy na začátku školního roku. 

Více informací naleznete na klubovém webu SKST Liberec  https://skstliberec.cz/