• 603 887 667
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vybavení školy

Počet učeben: 21 z toho 17 kmenových, 1 odborná (počítače), 1 odborná malá (počítače), 4 poloodborné (učebna cizích jazyků, výtvarné výchovy a pracovního vyučování, fyziky, hudební výchovy)

Počet laboratoří: 1 (počítačová)

Počet tělocvičen: 1

Navíc jsou k dispozici 4 místnosti školní družiny a suterénní prostory pro školní klub. V něm mají naši žáci k dispozici stolní tenis, video, elektronické šipky, počítače, stolní hry, knížky, výtvarné potřeby atd.

V osmi učebnách máme interaktivní tabule a ve zbývajících jsou dataprojektory napojené na počítače včetně ozvučení místností.

Ve škole je více jak 90 počítačů (především značky Dell) zapojených v síti, další mimo síť. Počítače jsou vybaveny operačním systémem Windows 7 (na starších pak Windows XP), síť je zajišťována třemi servery, vybavenými serverovými systémy Windows 2008 R2 a Windows 2003.

Dále škola disponuje několika síťovými tiskárnami, barevnou laserovou tiskárnou, skenery, digitálními fotoaparáty, digitální kamerou se střižnou. Všichni žáci mají volný přístup na internet (na pevných počítačích a v případě potřeby i pomocí WiFi, která pokrývá celou školu).

V 6. třídě získají všichni vlastní počítačový účet ve školní síti a zároveň adresu pro elektronickou poštu (provozováno na Microsoft Exchange serveru 2010).