• 603 887 667
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Články aktuality

6.A, B v IQ-parku

V rámci výuky fyziky, třídy 6.AB navštívily liberecký IQ-park. Dětem se líbilo, zjistily, že zákony fyziky jsou obklopené a setkávají se na každém kroku a z IQ-parku se jim nechtělo odcházet :-)

 

Fotografie z akce najdete ZDE


Harmonizační pobyt 6. ročníků

Vzhledem k tomu, že 6. třídy vstupovaly do nového školního roku už jako žáci 2. stupně a zároveň jim byli přiděleni noví třídní učitelé i žáci, rozhodli jsme se pro všechny zmiňované uspořádat adaptačně-harmonizační pobyt v malebném prostředí pod Jizerskými horami – Oldřichově v Hájích.

Odpolední cesta vlakem uběhla poměrně rychle a záhy jsme se ubytovali v útulné budově DDM Větrník, kde nás posléze čekala noční aktivita s čelovkami a baterkami.

Druhý den ráno nás překvapila ranní rozcvička pod vedením přísného důstojníka v záloze a po vydatné snídani jsme zahájili nejrůznější komunikační aktivity. Odpoledne bylo hlavně sportovní. Pozdě večer jsme si u ohně opekli buřtíky a napjatě očekávali ohlášenou stezku odvahy. Upřímně řečeno – byli jsme rádi, že jsme to nějak doklopýtali a ve zdraví přežili.:) Naštěstí byl druhý den ráno posunutý budíček. A taky odpadla rozcvička. (Hurá!)

Utahaní, ale spokojení, jsme dorazili na liberecké nádraží a už se těšíme na další akci.

Mgr. Jan Masák, třídní učitel VI.B

Odkaz na další fotografie:https://photos.app.goo.gl/xbsmmyF8GhECCEvT8