• 603 887 667
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Články aktuality

Školní výlet VII.A

Školní výlet 7.A – 14.6.2023

Původní záměr koupání a grilování byl pozměněn díky chladnějšímu počasí. Mohli jsme tak ujít skvělých 15 km, pro některé životní turistický výkonJ, poznání neznáme trasy (škola, Kateřinky, hluboké okolní lesy, stráně a jiné krásy lesa, Rudolfov, přes kopec na Lesní koupaliště). Zbylo dost síly na závěrečný fotbálek kluků na „Lesáku“ a zchlazení holek v koupališti – což samozřejmě nebylo bez odezvy u kluků, takže se koupali téměř všichni. Sluníčko svítilo, co víc si přát.

Fotografie ZDE:


Výsledky školního sběru 2022 - 2023

Výsledky školních sběrů 2022 - 2023

1. Pořadí tříd v jarním sběru 8.6. 2023: ZDE

2. Konečné pořadí tříd ve školním roce (2 sběry): ZDE

3. Nejlepších 50 sběračů: ZDE

4. Výsledky sběru po třídách: ZDE

4. Knižní odměna ve 3/4 hodnoty nasbíraného papíru pro 20 nejlepších: ZDE


Schůzka s rodiči budoucích prvňáčků 8.6. 2023

Ve čtvrtek 8. června 2023 se od 17.00 hodin koná informativní schůzka vedení školy, budoucí třídní učitelky, vedoucí ŠD a vedoucí ŠJ s rodiči budoucích prvňáků. Udělejte si prosím čas.

Jiří Skalský, řed. školy


Krajské finále trojboje v Turnově 6.6. 2023

Pod patronací Asociace školních sportovních klubů ČR a reprezentanta ČR v desetiboji Adama Sebastiana Helceleta se uskutečnilo v úterý 6. června 2023 v Turnově na stadionu Ludvíka Daňka krajské finále lehkoatletického trojboje žáků 1.-5. ročníků. Liberecký okres reprezentovali vítězové okresního kola z 23.5. 2023 Petr Novotný (I.A) a Barbora Voplakalová (II.A). Oba naši žáci se za krajně nepříznivého počasí v Turnově neztratili a výborně reprezentovali Liberec. Petr Novotný skončil na celkově 2. místě a Barbora Voplakalová na 3. místě. Odměnou jim byly diplomy, medaile a fotografie s českým desetibojařem, kterému budeme fandit na příští olympiádě v Paříži.

Jiří Skalský

Fotografie: 

Diplomy ZDE:

 


Emongo

Dne 23. května 2023 k nám do školy přijela skupina 3 černošských hudebníků z Konga. Žijí už pár let v České republice, takže jsme si mohli vyslechnout nejen africké rytmy a písně, ale také si popovídat o životě v Africe. V tělocvičně jsme měli dvě představení, užili si to všichni, děti i učitelé. Tančilo se, zpívalo se, tleskalo se do rytmu i za odměnu. Energie proudila celou školou.  A jejich moudrost pro život? „Naším cílem je vidět úsměv na Vašich tvářích.“

 A to se podařilo. Děkujeme. Shukrani. Z.M.

Fotografie a videa z akce ZDE:

 


Školní družina na dopravním hřišti

V úterý 16.5.2023 se vybraní účastníci školní družiny vypravili na dopravní hřiště. Po důkladném opakování základních silničních pravidel mohli vyrazit přímo do "provozu". Podívejte se na naše budoucí řidiče.

Fotografie ZDE:


Naši „velcí“ v Národním

Naši „velcí“ v Národním

Dne 9.května 2023 se vypravili naši deváťáci a osmáci do Prahy, hlavně do Národního divadla. Ještě dopoledne je přivítalo Muzeum smyslů, pohráli si se zajímavými úkazy, které ošálí lidskou mysl, pak se prošli po Starém Městě od Václaváku přes Františkánskou zahradu, kolem Stavovského divadla až na Staroměstské náměstí.

 Večer je čekala prohlídka staré budovy Národního divadla, v níž si uvědomili, že díky inovacím není zas tak staré. Paní průvodkyně jim odpověděly na mnohé všetečné otázky. Podívejte se na stránky Národního divadla, dozvíte se taky hodně zajímavého. A večer studenti zhlédli představení Naši furianti v modernější podobě s pěknými písněmi, vodou stříkající po jevišti i s mnoha známými herci v hlavních i vedlejších rolích. Všichni byli krásní, slušní a trpěliví. Děkujeme všem za zdařilý výlet. Z.M.+ C.B.+ N.B.

 

https://photos.app.goo.gl/iek48BYDs2E6wxRP9

 


Finále letošní ZOORISKUJ má své vítěze

Náš tým ve složení Vojtěch Fejkl, Nikola Preisslerová a Matyáš Spěšný vybojoval 2. místo. Stříbro nebylo zadarmo, na soutěžící čekaly zapeklité otázky z oblasti anatomie zvířat, chovaných druhů v liberecké zoo i z české fauny.

Do této vědomostní soutěže bylo přihlášeno 136 týmů z Libereckého a Královehradeckého kraje. Jde tedy o fenomenální výkon a my jsme na naše reprezentanty neskutečně hrdí.

Skvělou atmosféru v sále zajistili spolužáci a kamarádi soutěžících.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy, učitelům přírodopisu děkujeme za přípravu žáků a Vojtovi, Nikole a Matyášovi gratulujeme.❤ 

Fotografie ZDE:

 

 


Výsledky zápisu do 1. ročníku pro školní rok 2023 - 2024

Výsledky zápisu do 1. ročníku pro školní rok 2023 - 2024

Výsledky ZDE:

Žádáme zákonné zástupce, aby si v kanceláři školy vyzvedli rozhodnutí a udělali si čas ve čtvrtek 8. června 2023, kdy v prostorách školní jídelny proběhne od 17.00 hodin informativní schůzka rodičů s třídní učitelkou, vedoucí ŠD a vedením školy.

Liberec dne 26.4. 2023

Mgr. Jiří Skalský, ředitel školy


Jizerské hory exkurze 6.A

Naše základní škola pomáhá i bývalým studentům. K vypracování diplomové práce se stala pomocníkem třída 6.A, kde studentka zkoušela s dětmi, jak si poradí celý den v přírodě. Snad jsme obstáli, někteří s omrzlými nosy, a teď držíme palce k obhajobě práce :-)

 

 

https://photos.app.goo.gl/9x7H5kqKPQbhgnBr9

 


ZOO-riskuj 2023

ZOORiskuj 

Již tradičně se letos konala v ZOO Liberec vědomostní soutěž ZOORiskuj. A - taky už tradičně - se jí zúčastnili žáci naší školy. Tentokrát se o postupová místa do finálového kola popraly 2 týmy. V konkurenci 116 škol z celého Libereckého kraje předvedly skvělý výkon. Tým ve složení Kryštof Dlouhý, Tomáš Lubas a Matyáš Spěšný skončil v první polovině startovního pole, druhý tým - Vojta Fejkl, Daniela Ottová a Nikola Preisslerová obsadil 1. místo a postupuje do finálového kola. Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.  

Fotografie ZDE:


Velikonoční jarmark ve školní družině

Velikonoční jarmark ve školní družině

Ve dnech 3. - 5. dubna 2023 jsme si s dětmi ve školní družině uspořádali malý velikonoční jarmark. Připomněli jsme si velikonoční zvyky a tradice a nechyběla ani ukázka klasického zdobení vajíček. Děkujeme všem za účast.

Mgr. Zdena Tichá, vedoucí ŠD

Fotografie z akce ZDE:


6.A   Grabštejn

Pro rozptýlení a rozšíření vědomostí, podnikla 6.A exkurzi na nedaleký hrad Grabštejn. Prohlídka moc pěkná, průvodkyně velmi milá, takže jen to počasí nakonec nepřekvapilo, deštníky byly potřeba a boty samé bláto. Ale nevadí a zase vyrazíme :-) 

Renata Hellmichová

 

obrázky v najdete v galerii

https://photos.app.goo.gl/GQzBb75NdU5bmZXAA

 


Bruslení 8.AB 2023

Bruslení ve Svijanské aréně

Ve čtvrtek 9. 3. jsme se s osmými ročníky vydali na bruslení do Svijanské arény. Během tří hodin strávených na ledě, který jsme měli zcela pro sebe, jsme nacvičovali a zlepšovali bruslařské dovednosti. Děti si bruslení velmi užily, nikdo se nezranil a akci celkově hodnotíme jako zdařilou.

Petr Staso, Coletta Bitmanová, učitelé TV

 

Fotografie ZDE:


Lyžařský kurz 7.AB v Pasekách 2023

 Ve dnech 26. 2. – 3. 3. 2023 proběhl lyžařský kurz 7. tříd naší školy. Počasí nám vyšlo úžasně a ubytování, včetně stravy bylo výborné.

Běžkaři své dovednosti zlepšovali na upravených tratích kolem Pasek nad Jizerou. Volný čas jsme vyplňovali turistikou a společnými aktivitami, při kterých jsme si užili spoustu zábavy. Kurz hodnotíme jako zdařilý, Poděkování patří všem žákům za statečné sportovní výkony a všem učitelům, kteří se starali nejen o obsahovou náplň lyžařského výcviku.

Ing. Petr Staso, vedoucí lyžařského kurzu

 

Fotografie z akce ZDE:


Badminton v ŠD

Ve středu 8.2.2023 navštívili školní družinu lektoři Sport Academy. V tělocvičně nám předváděli své badmintonové dovednosti. Žáci se však nenechali zahanbit, chopili se zapůjčených pálek a pálili jednu ránu za druhou. Podívejte se na jejich výkony!

Fotografie ZDE:


Tři králové ve ŠD

 Tři králové

Dne 6.1.2023 také  do naší školní družiny dorazili „ Tři králové“ – Kašpar, Melichar a Baltazar.

Najdete je na fotkách?

Fotografie ZDE:


Lyžařský kurz v Bedřichově 2023

Lyžařský výcvik 8.A a 8.B v Bedřichově

Ve dnech 2. 1. – 6. 1. 2023 se uskutečnil lyžařský výcvik 8. tříd v Bedřichově, kterého se zúčastnilo 38 dětí. I přes nepříznivé podmínky jsme lyžovali všechny dny dle plánu, nadstandardně jsme letos dvakrát navštívili středisko Tanvaldského špičáku. Běžkaři své dovednosti zlepšovali na bedřichovském stadionu. Volný čas jsme vyplňovali turistikou a společnými aktivitami, při kterých jsme si užili spoustu zábavy.

Kurz hodnotíme jako zdařilý, a to i přes to, že jsme si odvezli jedno drobné zranění. Poděkování patří všem žákům zejména za dobré chování a statečné sportovní výkony a všem učitelům, kteří se starali nejen o obsahovou náplň lyžařského výcviku.

Coletta Bitmanová

Fotografie z kurzu ZDE:

 


PŘEDVÁNOČNÍ TÝDEN

V předvánočním týdnu se vesele soutěžilo. V rámci hodin matematiky na druhém stupni proběhl nultý ročník ve hře piškvorky a  vyučující TV zorganizovali turnaj ve vybíjené. Děti si pohrály a protáhly tělo i ducha a k Vánocům bylo hned blíž :-)

Vánoční dílničky

V sobotu 17.12. 2022 jsme pořadáli v pořadí již 11 Vánoční dílničky. Spokojenost dětí i jejich rodičů nám udělala radost.


Školní parlament v parlamentu ČR

Sraz byl na zastávce Fugnerova v 7:50hod. Když jsme se všichni sešli, tak jsme nastoupili do autobusu. Cesta byla klidná a tichá. Na všemi známé zastávce Černý Most jsme nastoupili do poloprázdného metra, kde jsme probírali další nové akce a jiné věci, které bychom mohli vylepšit ve škole. Když jsme vystoupili, tak díky paní učitelce Benešové jsme k cestě na Staroměstské náměstí dostali i historickou prohlídku Prahy. Na Staroměstském náměstí jsme měli rozchod. Jediné pravidlo bylo, že musíme chodit po skupinách. Ve 12:00 hod jsme měli sraz u Orloje, což se nezdál být nejlepší nápad, ale jako velmi zodpovědní a hodní žáci jsme tam byli včas a všichni jsme se sešli. Během cesty do naší hlavní a cílové destinace Poslanecké sněmovny parlamentu, jsme si vyslechli další zajímavé informace o různých památkách a budovách.  Cestou jsme zjistili, že máme spoustu času, tak naše akční paní učitelka Benešová rozhodla, že se ještě podíváme na Pražský hrad. Potom co jsme konečně dorazili do parlamentu, jsme byli usazeni do jedné místnosti, do které po chvíli vešla paní a pustila nám vysvětlující video. Následně nám sdělila, co znamenají zkratky různých stran, které jsou v parlamentu. Když nás konečně pustila ze svých spárů, tak jsme vešli do parlamentu a po odbavení jsme se šli podívat na debatu. Stihli jsme kus řeči jistého poslance z SPD s japonskými kořeny. Po něm přišel další poslanec se slovenskými kořeny a s častou absencí. A přestože to byl bývalý premiér, měl velmi ale velmi dlouhý proslov. Předsedkyně PSP se ho sice snažila pobídnout, aby to zrychlil, ale on vytrvale mluvil to své. Mezitím za námi osobně přišel bratr prvního poslance, který s námi na chvíli navázal konverzaci, ale pak odešel stejně jako my. Když jsme úspěšně nasedli na metro, které bylo lehce přelidněné, tak jsme se vydali na naší poslední cílovou destinaci a to byla zastávka naše ho autobusu do Liberce. Cesta zpátky byla zase na pohodu. Když jsme všichni vystoupili, tak jsme se rozloučili a každý šel svojí cestou domů nebo někam jinam.

 


Exkurze do Drážďan

Jazyková exkurze do Drážďan a na zámek Moritzburg (výstava k pohádce Tři oříšky pro Popelku)

Žáci osmých tříd ZŠ Vrchlického navštívili dne 7.12.2022 vánoční trhy v Drážďanech, kde měli příležitost vyzkoušet své znalosti němčiny v praxi objednáváním u stánků se saskými specialitami. Paní učitelka Klára Schillerová provedla žáky po pamětihodnostech Drážďan.  Předvánoční atmosféra celé exkurze byla umocněna návštěvou pohádkového zámku Moriztburg, kde každoročně v zimním období probíhá výstava ke světoznámé filmové pohádce Tři oříšky pro Popelku.

Mgr. Klára Schillerová


Exkurze na SŠSSD

Dne 6.12. jsme se se žáky 8. a 9. tříd vypravili na exkurzi na SŠSSD na Letnou. Chlapci byli rozděleni do dvou skupin a postupně si vyzkoušeli činnosti týkající se oborů elektromechanik a instalatér.

Mgr. Radka Benešová

Fotografie  ZDE:


Svačina pro dobrou věc

Ve čtvrtek 8.12. 2022 školní parlament ve spolupráci s ostatními žáky celé školy uspořádal akci Svačina pro dobrou věc. Dobrovolníci napekli a ostatní si za drobný peníz nebo pamlsek 

pro zvířata nakoupili sladkou svačinku. Celkem jsme vybrali bezmála 6.000,- Kč a několik kilogramů psích dobrot. Tentokrát se poslanci školního parlamentu usnesli věnovat výtěžek psímu útulku Archa. 

Mgr. Radka Benešová

 

Fotografie ZDE:


No backpack day

Ve středu 16.11. jsme do školy vyrazili bez batohů. Pomůcky se do školy dopravily v povlaku na polštář, v chlebníku, v přenosce na kočku, v košíku na houby, v popelnici, na kolečkové židli nebo dokonce v nákupním vozíku. Rozhodně to byl velmi zajímavý den, posuďte sami.

 

https://photos.app.goo.gl/EXwABu4phnrds3xY9

 

 


Zdražení obědů od 1.1. 2023

Vážení rodiče, 

vzhledem všeobecnému nárůstu cen energií, potravin, PHM, služeb apod., jsme nuceni na základě vyhlášky č. 107/2005 o školním stravování s platností od 1.9. 2021 (272/2021 Sb.), upravit ceny obědů ve školní jídelně od 1 ledna 2023.

Náš rozpočet  na potraviny je v současné prodělečný, vycházíme z mírného celoročního přebytku a skladbu jídel musíme ovlivňovat stávajícím finančním limitem. 

Na základě těchto důvodů musíme bohužel přikročit k nepopulárnímu kroku a to ke zdražení cen obědů pro žáky a zaměstnance. Nečiníme tak rádi, ale chceme si i nadále udržet trend vysoké kvality našich obědů a nadále ho zlepšovat, aby dětem u nás chutnalo a byly spokojené.  

Žádáme vás o změny výše záloh pro platbu na nový kalendářní rok.

Mgr. Jiří Skalský, řed. ZŠ Vrchlického a Veronika Dušková, vedoucí ŠJ

  

Ceny obědů od 1.1. 2023:

  7 – 10 let                                         35,- Kč                                                         735,-Kč

11 – 14 let                                        37,- Kč                                                          777,-Kč

15 let a více                                     40,-Kč                                                           840,-Kč

Platby :

a) z běžného účtu - každý si sám zadá trvalý příkaz k úhradě od srpna do května na číslo účtu 6679982/0800, variabilní symbol je datum narození dítěte ve formátu 21042002 (narození 21. 4. 2002), datum splatnosti do 20. v měsíci

b) hotově - přímo v  bance kterýkoliv den na číslo účtu 6679982/0800, var. symbol  je datum

narození dítěte ve formátu 21042002 (narození 21. 4. 2002),

výjimečně v kanceláři školní jídelny poslední tři pracovní dny v měsíci na měsíc následující nebo den předem na celý měsíc, nikoli jednotlivé obědy

Vyúčtování a vrácení přeplatků

při hotovostní platbě si žáci přeplatek vyzvednou osobně v určený den na konci školního roku, při platbě z běžného účtu budou přeplatky odeslány na účet v červenci 2023.

 

a href="/images/skola/jidelna/2023_Instrukce_pro_rodiče_o_placení_stravného.pdf" t" r">I"strukce o placení stravného od 1.1. 2023

a href="/images/skola/jidelna/2023_01_01_Ceny_obědů.pdf" " ">"eny obědů od 1.1. 2023


Podzimní tvoření v ŠD

Podzimní tvoření

Ve školní družině jsme říjen a listopad věnovali podzimnímu tvoření. Také jsme si povídali o různých podzimních aktivitách, o ovoci, které sklízíme na podzim a hlavně o významných změnách nastávajících v přírodě. Nelenili jsme a vytvořili si mnoho podzimních výrobků. Podívejte se na krásné fotografie.

Mgr. Zdena Tichá, vedoucí ŠD


Exkurze Polsko 2022

Po loňské úspěšné historicko-poznávací exkurzi do Osvětimi a Krakova se Základní škola Liberec Vrchlického rozhodla uspořádat již druhý ročník tohoto zájezdu. Cílem organizátorů byl ještě intenzivnější zážitek žáků. Letošní exkurze byla proto obohacena o návštěvu solného dolu Wieliczka. Paní učitelka Klára Schillerová podnikla na jaře letošního roku v rámci studijního volna cestu do Krakova a navštívila prohlídku hradu a zámku Wawel s průvodcem, aby mohla žákům během exkurze podat ještě detailnější informace o historii města a o královském hradu Wawel.

Prohlídka koncentračního tábora byla pro žáky silným zážitkem a dala jim hodně podnětů k zamyšlení. Návštěva Wieliczky a Krakova jim zase rozšířila obzory, poznali další evropskou metropoli a dozvěděli se nové věci o polské kultuře a historii.

Mgr. Klára Schillerová

Fotografie z akce ZDE:

Krakov v "Objektivu" ČT dne 16.10. 2022:

  

První dojmy účastníků výletu do Polska 3.- 4.listopadu 2022 

Ve čtvrtek 3.11. jsme přijeli s naší školou do polského města Osvětim. Dostali jsme vstupenky od paní učitelky Schillerové a za chvíli už jsme šli na prohlídku. Museli jsme projít detektorem kovu jako na letišti. V první části tábora byla dochovaná jediná plynová komora, z ostatních zbyly jen trosky. Říkali nám, za jakých otřesných podmínek tu lidé museli žít.

…Po skončení prohlídky jsme všichni tiše přemýšleli nad věcmi, které jsme se právě dozvěděli.

Marie R.

Osvětim je zajímavé a smutné místo. Vezme vás zpátky do minulosti. Vidíme, jak lidé trpěli a umírali. Neměl jsem z toho dobrý pocit. Víc se mi líbilo procházet se po městě Krakowě. Je to úchvatné město stejně jako Wawelský hrad a Solná jeskyně.

Radek. Š.

Na začátku prohlídky jsem byla připravená jen na zlomek toho, co to místo představuje. Procházet prostorami, kde bylo zničeno tolik lidí, jako je v celém Liberci, je nepředstavitelné. Při pohledu na ta místa pocítíte lítost, hrůzu, zklamání a bolest z toho, co dělají lidi lidem.

Lenka B.

 V jednom z těch baráků byly vlasy. Neuměl jsem si představit, kolik budou 2 tuny vlasů, ale když jsem to viděl, měl jsem vyvalené oči. A nejvíc jsem koukal na ty komíny. Neumím si představit, že bych tam musel jít v tom roce 1943. Chudáci lidi.

Tomáš P.

Náš výlet do Polska byl úžasný. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavých věcí. Ale ne všechno bylo pěkné. V Osvětimi jsme si poslechli všechny ty strašné věci, co Němci dělali s lidmi. Podobně je to dnes na Ukrajině. Doufám, že tohle brzy skončí a lidi budou zase žít šťastně.

Toňa L.

V plánu výletu jsme měli také návštěvu solného dolu Wieliczka. Paní průvodkyně mluvila anglicky, byl to nezvyk, ale všemu jsem rozuměl. S klukama jsme se vsadili o žvýkačku, kdo olízne sůl ze zdi. Byl jsem statečný a olízl jsem si ji. Byla velmi slaná, ale žvýkačka pak pomohla.

Rafael D.C.

Zajímavé bylo, že jsme stáli ve druhém patře a už jsme byli 110 m pod povrchem. Zajímalo by mě, jak to vypadá v tom posledním devátém, ale to se prý musí nechat zakryté pískem a slanou vodou, aby se lom nepropadl. Těžilo se tam od 13. do 20.století.

Michal V.

V tom dole byly opravdu hezké solné sochy. Jen strhávám bodíky za to, že tam na turistech hodně vydělávají. Dole v dole byly restaurace, kavárny, obchůdky se suvenýry.

Filip K.

Paní průvodkyně nám anglicky vyprávěla příběh o princi, který si chtěl vzít princeznu za ženu. Musel ale donést prsten, který je dražší než zlato. Jak ho hledal, propadl se pod zem rovnou do solné jeskyně. Díky tomu se v Polsku začala těžit sůl a země zbohatla. Princ dostal princeznu a všichni byli šťastni až do smrti.

Marie L.


Zrušení školního sběru 24.11. 2022

Vážení rodiče
z důvodu nevýhodnosti výkupu papíru, kartonů apod. RUŠÍM sběrovou aktivitu 24.11. VE ŠKOLE. Je mi to líto, ale platit za vlastní sběr tzv. smíšeného papíru (kartony spolu s ostatními papírem) je vyloženě kontraproduktivní.

Ve sběrně Marius Pedersen ve Vilové ulici 361 lze i tak odevzdávat na školu a jméno žáka pouze „barevná periodika, časopisy a letáky“ za 1,-Kč a kilogram, vážní lístky je nadále možné nosit do školy za daných podmínek.

V případě zlepšených podmínek na jaře 2023 vás budeme informovat.

Děkuji za pochopení. Jiří Skalský

Poznámka: Nevozte prosím do sběrny smíšený papír (kartony apod.), museli bychom za to platit. 


Třídní schůzky v úterý 15.11. 2022

 V úterý 15. listopadu 2022 proběhnou ve škole od 17.00 hodin třídní schůzky.

У вівторок, 15 листопада 2022 року, з 17.00 у школі відбудуться класні збори.

Jiří Skalský


Podzimní prázdniny

Ve středu 26.10. a ve čtvrtek 27.10. 2022 mají žáci podzimní prázdniny, v pátek 28.10. je státní svátek. Vyučování tak začne opět v pondělí 31.10. 2018.

Jiří Skalský


Ředitelské volno 18.11. 2022

Ředitel ZŠ, Liberec, Vrchlického 262 příspěvková organizace vyhlašuje na den 18. listopadu 2022 (pátek po státním svátku) ředitelské volno z provozních důvodů.

Provoz školní družiny ve dnech ředitelského volna: Dle vnitřního řádu ŠD a počtu zájemců (informace budou zveřejněny na webu a přístupu do ŠD.)

Informace o provozu školní jídelny v době ředitelského volna: ŠJ nebude v provozu.

 

Liberec 19.10. 2022