Vánoční turnaj ve stolním tenise

ilustrační obrázek V hale SKST Liberec proběhl tradiční vánoční turnaj naší školy ve stolním tenisu.

Účastnili se žáci z 5.–9. tříd. Chlapci soutěžili ve 2 kategoriích (5.–7. třídy a 8.–9. třídy), dívky hrály všechny společně. Byly k vidění skvělé sportovní výkony, ale možná důležitější bylo, že si všichni v adventní atmosféře zasportovali a dobře se pobavili.

Jediným „profesionálním“ hráčem turnaje byl Viktor Vejvoda (7.A), kterého jsme sice přeřadili do nejstarší kategorie, ale ani to nepomohlo a „Viky“ s přehledem zvítězil. Další špičková stolní tenistka naší školy Monika Pařízková (7.A) se turnaje účastnila pouze jako spoluorganizátorka, a tak si první dvě místa rozdělily další dvě výborné sportovkyně z 9.A – Tereza s Lindou. Soutěž mladších žáků opanovali kluci z 6. A, kteří vybojovali všechna medailová umístění.

Medailová umístění jednotlivých kategorií:

Dívky OPEN:              1. Tereza Černá, 2. Linda Janďurová, 3. Tereza Mitlenerová (7.B).

Chlapci 5.–7. třídy:  1. Šimon Ptáček, 2. Matěj Koutník, 3. Filip Hloušek (všichni 6.A).

Chlapci 8.–9. třídy:  1. Viktor Vejvoda, 2. Štěpán Lubas (8.A), 3. Filip Svatoš (9.A).